Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Захиститись [19]
Бути здоровим [6]
Саморозвиватись [0]
Відпочивати [0]
Побутове [10]
S2 Омега
Пошук

Наші діти – перше покоління, яке народилося і росте при інтернеті. Айпед біля колиски і десятирічна дитина у фейсбуку вже не дивують. Але якщо ми не навчимо дітей правил кібербезпеки, вони можуть постраждати морально в мережі не менше, ніж в реалі, отже, кілька порад для батьків:


1. Усвідомте небезпеки інтернету і навчіться правил безпеки самі, перш ніж вчити дітей.

 Дослідження 2010 року показало, що лише 51% дорослих в курсі принципу реклами в інтернеті, коли наступні оголошення показуються залежно від історії відвідування сайтів та клікання на попередні банери. Багато батьків використовують на соціальних сайтах свої справжні імена і не розуміють, що подають дітям приклад зробити те саме і наразити себе на небезпеку. На щастя, є місця, де можна почитати про базові принципи онлайн-безпеки (англійською): American Academy of Pediatrics, F ... Читати далі »
Категорія: Побутове | Переглядів: 1335 | Додав: Lord_Faust | Дата: 02.02.2012

Порада 1
Я хочу бути грамотним та завжди захищеним споживачем

Найперша порада споживачеві, навіть - ПЕРША ЗАПОВІДЬ: завжди необхідно зберігати документи, що підтверджують факт купівлі-продажу.

Це можуть бути договори, квитанції, чеки, жетони, акти виконаних робіт, свідоцтва суб’єктів підприємницької діяльності, правила, наприклад, правила страхової діяльності, рекламні обіцянки в газетах, буклетах, фотографії, відеокадри, запис на диктофоні, медичні документи, рецепти і т.п. З документів, які ви маєте у паперовому вигляді, слід обов’язково зробити ксерокопії.

Чим більше буде у вас таких документальних доказів, тим більше шансів на успіх матимете для відстоювання своїх прав споживача у разі їх порушення.

Порада 2
Mої права споживача порушені

Крок перший:

Відразу необхідно написати заяву-претензію про порушення з вимогою щодо відновлення права на адресу керівника організації-порушника (директора магазину, керівника компанії і т.п.) чи на і ... Читати далі »
Категорія: Захиститись | Переглядів: 2009 | Додав: Lord_Faust | Дата: 31.01.2012

Не секрет, що сучасні діти читають мало і хорошій книзі воліють комп'ютерні «стрілялки» або бездушні комікси, яскраві, але нагадують «бубльгум» для мозку. І може, тому, що самі батьки підсовують їм диски і телевізор, чи то не усвідомлюючи небезпеки такого проведення часу для малюків, чи то від власної ліні - адже навчити дитину читати не так-то просто! Чому так необхідно крихту привчати до читання і як це робити - про це далі.

 Чому це важливо  «Люди перестають мислити, коли перестають читати », - писав Дідро. І був, без жодного сумніву, має рацію. Що стосується дітей, то, не починаючи читати, вони не починають мислити зовсім. Вони не розширюють свій запас знань і не навантажують мозок так, як слід було б. Все тому, що книга вчить «культурі розуму», примушує глибше і пространнее мислити, наповнює пам'ять, тренує увагу і дисциплінує розум.

 У не привчені до читання дитини низький рівень мови, обмежений словниковий запас, а в розмові то тут, то там проскаку ... Читати далі »
Категорія: Побутове | Переглядів: 1822 | Додав: Lord_Faust | Дата: 20.01.2012

Сучасних людей середнього віку чималою мірою непокоїть потенційна загроза хвороб, пов’язаних зі старінням. Як свідчить дослідження Assosiated Press, найбільшою загрозою після раку люди вважають втрату пам’яті. Більше половини опитаних сказали соціологам, що вони виконують вправи - наприклад, розв’язують кросворди або складають паззли - аби їхній розум залишався гострим. Однак, як кажуть експерти, слід урізноманітнювати підходи, щоб краще дбати про свою сіру речовину. Пропонуємо кілька порад та інструментів, які стануть у пригоді.

1. Взуйте кросівки

Катання на велосипеді, піші прогулянки або пробіжки дають вам гарне фізичне самопочуття - але також вони творять чудеса для вашого розуму, підтримуючи кровообіг у мозку. Науковці виявили, що люди віком від 65 років і старші, які займаються спортом щонайменше три рази на тиждень, втричі менше ризикують захворіти на хворобу Альцгеймера, ніж їхні однолітки, які ведуть менш подвижне життя. Дослідники припускають, що поліпшення мозк ... Читати далі »
Категорія: Бути здоровим | Переглядів: 1322 | Додав: Lord_Faust | Дата: 19.01.2012

Як часто ми замислюємось про те, яким чином у нашому повсякденному житті можна допомогти природі? Зізнатись чесно – мабуть, не дуже часто. Значно рідше, ніж наприклад, задумуємось над тим, як заощадити кошти.  

 Втім, заощаджувати кошти і допомагати природі можна одночасно. Цього разу мова про енергозбереження. Ізоляція, як ніщо інше, робить кімнату теплішою взимку і прохолоднішою влітку. Втримати тепле повітря значно легше, ніж зігріти його. Пропонуємо Топ-10 порад, як можна заощадити кошти на енергозбереженні у власній оселі.  

1. Закоркуйте щілини у вікнах гумовими чи паролоновими стрічками.  

2. Повісьте на холодні стіни килими (тільки не закривайте ними батареї!), а на вікна – штори з цупкої тканини, що не випускатимуть тепло вночі. Застеліть підлогу килимом.  

3. Повісьте на стінку за радіатором металеву фольгу. Вона буде відбивати тепло у кімнату і не дасть йому вийти назовні.  

4. Вимикайте світло і побутові прила ... Читати далі »
Категорія: Побутове | Переглядів: 1507 | Додав: Lord_Faust | Дата: 27.12.2011

Зображення: Денис Куксенко
Українці, аби зберегти свою мову та культуру, мусять гуртуватись і самотужки створювати середовища спілкування для своїх дітей

Для мешканців Кривого Рогу Володимира та Ольги, як і для багатьох молодих людей по всій країні, українська була свідомим вибором, зробленим у дорослому віці. Для їхніх дітей Данилка й Даринки – це материнська та батьківська мова. «Ми постійно вдома говоримо українською, – розповідає Володимир Гончар. – Відповідно з’явилися діти – вони теж нею говорять».

 Виховати україномовних доньок та синів у Кривому Розі, де більшість розмовляє російською, так само як і в Дніпропетровську, Києві чи інших подібних містах – можливо. Проте самі собою діти такими не виростуть, адже середовища там переважно російськомовні або змішані, а в публічному та медійному просторах домінує російська. Тож батьки для свої ... Читати далі »
Категорія: Побутове | Переглядів: 1310 | Додав: Lord_Faust | Дата: 25.12.2011


У пошуках роботи киянка Ганна Андрійчук, 35 років, телефонувала за оголошеннями.

Після дзвінка на номер з Інтернет-сайту з її рахунку на мобільному зняли 45 грн. Вона набирала номер із кодом 703.

Оператор ставила стандартні запитання. Розмовляли 3 хвилини.

"На початку заговорив скоромовкою автовідповідач. Я ледве здогадалася, що йдеться про ліцензії та вартість хвилини розмови", - розповіла Ганна.

Такі ж платні лінії застосовують для телевізійних розіграшів, спілкування з ворожками в прямому ефірі тощо.

"Ведуча зазиває глядачів назвати слово з шести букв, виставлених по колу на екрані. Слово простеньке, я за пару секунд здогадався. Ще здивувався, що інші не дзвонять. По мобільному набираю номер з екрану. Зв'язок обірвався. А з мого рахунку зняли 6 гривень. Тоді я два рази подзвонив з домашнього телефона. Знову обірвалося. Пот ... Читати далі »
Категорія: Захиститись | Переглядів: 1453 | Додав: unk | Дата: 05.12.2011


Визначити, що на телефоні живе "жучок", непідготовленому користувачеві досить важко. Однак є кілька ознак, які можуть опосередковано підтвердити факт наявності "прослушки".


  1.  Висока температура батареї

  Якщо акумулятор вашого телефону гарячий - це значить, що він активно розряджається.  Це нормально під час розмови, але якщо до апарату ніхто не торкався протягом пари годин, а він все одно залишається відчутно теплим, значить, всередині нього щось відбувається, наприклад, працює шпигунська програма.

  2.  Телефон занадто швидко розряджається

  Цей пункт випливає з попереднього: якщо батарея розряджається дуже швидко, особливо, якщо телефоном не користувалися більше звичайного, значить всередині нього працює якийсь потенційно небезпечне додаток.  Однак пам'ятайте, що з часом акумулятори ... Читати далі »
Категорія: Захиститись | Переглядів: 1441 | Додав: unk | Дата: 16.11.2011


Звичка класти касовий чек поруч з купюрами в гаманцях і кишенях привела до того, що всі паперові гроші світу тепер забруднені бісфенолом А – потенційно токсичною речовиною, що зустрічається в деяких видах пластмас, термобумага та ін.

Курунтхачалам Канна і Чуньян Ляо з Університету штату Нью-Йорк в Олбані (США) з’ясували, що на доларах, євро, рублях, юанях і т. д. бісфенолу А більше, ніж у домашньому пилі. З іншого боку, вплив «грошового» БФА на людину в 10 разів менше, ніж пилу.

Турбуватися не варто, хоча руки все-таки слід мити.
 Фахівці відзначають, що БФА використовується у виробництві полікарбонатного пластику, який, у свою чергу, застосовується для виготовлення цілого ряду товарів, починаючи з пляшок і спортивного обладнання та закінчуючи побутовою електронікою. Ряд досліджень показав, що БФА – ендокринний руйнівник. Іншими словами, ... Читати далі »
Категорія: Бути здоровим | Переглядів: 1480 | Додав: unk | Дата: 05.11.2011

Щоб змусити покупця купити якомога більше, магазини застосовують кілька прийомів,  розповідає маркетолог Владислав Шестерняк, 23 роки.

Він працює в торгівлі з 18 років. Починав торговим представником: продавав по офісах та багатоповерхівках парфуми та дрібне приладдя. Тепер має замовлення супермаркетів.

— Головне — змусити людину взяти товар у руки. 70 відсотків жінок, які не хотіли купувати, потримавши хвилину флакон дешевих духів, потім купували ще й радили знайомим.

Пополудні 27 жовтня з Владиславом заходимо у супермаркет "Велика кишеня" на пл. Перемоги. Пояснює, маркетологи розробляють шлях прямування покупця від входу до каси.

— Дивіться, одразу при вході в зал — полиці з фруктами. Така сама схема розстановки у "Біллі", "Сільпо", "Фуршеті". Фрукти дають аромат. Покупцеві буде приємно знаходитись в магазині. Часто біля входу виставляють свіжу випічку або квіти. Вони теж принаджують пахощами. А от найнеобхідніші продукти — хліб, молоко, м'ясо, яйця — ... Читати далі »
Категорія: Захиститись | Переглядів: 1310 | Додав: unk | Дата: 01.11.2011

1 2 3 4 »

©2008-2010. УНК.