Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Екологія [9]
Політика [53]
Псевдосвята [13]
Мовне питання [25]
Історія і традиції [22]
Псевдонаціоналісти [24]
Світова деградація [34]
Лібералізм, демократія, толерастія
Українська деградація [39]
етноцид та зомбування
Інформаційна безпека [22]
Сепаратизм і 5 колона [35]
Книги,фільми і музика [26]
S2 Омега
Пошук
Головна » Статті » Світова деградація

«Рай» під назвою Європейський Союз
«Рай» під назвою Європейський Союз
(відкритий лист українській громадськості, передусім молоді)
 

В Україні, під впливом постійного тиску в ЗМІ, більшість населення, особливо молодь, з абсолютною некритичністю прийняла міраж про «рай», який називається Євросоюз. Причиною є, що правдиві інформації про цей «рай» свідомо замовчуються і всі ЗМІ, які є в руках закордонних центрів, неустанно маніпулюють громадськістю, щоб вона сама захотіла потрапити в цю систему аморальності і антизаконів, з якої дороги назад вже немає. Яким насправді є лице цього «раю», званого Євросоюзом:

1.      Лісабонська угода поставила пріоритетом політики ЄС гомосексуалізм. Для цього використала високі фрази про усунення дискримінації на основі сексуальної орієнтації. Лісабонська угода цим публічно виступила проти Бога і утворила свій антидекалог, який веде до ліквідації всіх моральних, духовних і християнських цінностей, на яких впродовж 2000 років будувалася Європа.

2.      Політика глобалізації веде до редукції (самогеноциду) окремих європейських народів. Вона з’єднана з всесвітніми наднаціональними організаціями, які втілюють ідеологію брехні і смерті, за якою стоять масонські ложі, інспіровані духом, якого Ісус назвав: «брехуном і вбивцею».

3.      На створеній ейфорії стосовно ЄС велику провину має Католицька Церква. Замість того, щоб вона вела своїх вірних до правдивого навернення, покаяння і наслідування Христа, до оборони Божих законів і принципів, вона обманює католиків побожними фразами і робить з них пасивну масу. В результаті вони приймають всі збочення як нову норму, яку їм ця ієрархія з фальшивими пророками – єретичними теологами – майстерно подає як добро. Бог тепер говорить: «Від пророка до священика усі чинять оману. Рану народу мого лікують легковажно, кажучи: Мир! Мир! – а миру немає. Стидались би своїх мерзенних учинків! Та вони вже сорому не мають, не тямлять навіть, що то – стидатись. Тому попадають між тими, що впадуть; коли навідаюсь до них, вони спіткнуться, – слово Господнє». Беатифікацією 1.05.2011р. Івана Павла ІІ Боже прокляття згідно Гал. 1, 8-9 впало на найвищу церковну ієрархію, але і на всіх, які з нею творять єдність. Дух Асижу – дух антихриста – вигнав Святого Духа з Церкви. Літургії вже недійсні і ніхто з тих, хто з’єднаний з цим духом антихриста, якщо від нього не відділиться, не буде спасенний. Це прокляття переходить з церковної ієрархії на всі «католицькі» народи.

4.      Конкретні плоди відпаду Європи від Ісуса Христа і від Божих законів:

-       легалізація гомосексуалізму (шлюби, усиновлення дітей, покарання за т.зв. гомофобію антидискримінаційними законами, пропаганда гомосексуалізму в освіті, культурі і в усіх сферах суспільного життя);

-       ґендер-шизофренія – діти вже не сміють звертатися до батьків «мамо», «тату», але «батько один», «батько два». Ніхто дітям в садочках вже не сміє стверджувати, що хлопчик є хлопчиком, а дівчинка – дівчинкою, бо вони мають т.зв. право вибрати свою сексуальну ідентичність, і за допомогою гормонів, а згодом і операції зі зміни статі, зреалізувати цей жорстокий обман;

-       сексуальне антивиховання – дітей від 5 років, згідно програми ООН, веде до деморалізації і демонізації.;

-       ювенальна юстиція і служба пробації, які можуть забирати дітей з будь-якої сім’ї без подання реальної вини і продавати їх на усиновлення, першочергово гомосексуалістам і педофілам, а навіть на органи;

-       легалізація наркотиків;

-       просовування евтаназії, не лише для цинічного вбивства невиліковно хворих людей, але вже і з психосоціальних причин, таких як, наприклад, нестача фінансів або втрата кондиції.

 

Плоди антидекалогу в ЄС:

-         в Норвегії (5 млн. населення) був виданий закон (2012), яким всі батьки несподівано були позбавлені батьківських прав і їхнє право на дітей перебрала держава. Очевидно це є один з прецедентів для інших держав ЄС. Цей крок є явним плодом діяльності ювенальної юстиції. До цього часу ювенальна юстиція забирала 3000 дітей в рік, тепер вже може будь-коли, будь-яку дитину забрати і дати її гомосексуалістам чи педофілам закордон, а гроші вкласти в державну казну.

В Норвегії 13 російським сім’ям відібрали дітей. Батьки борються за їх повернення і звинувачують органи ювенальної юстиції, що вони продали їхніх дітей в т.зв. сексуальне рабство. Ця тиранська система вже вводить нові терміни, які стосовно дітей ніколи не існували.

-         Англія: Трагічний випадок: Батьки, обоє психологи, свого 5-літнього сина дали прооперувати на дівчинку. ЗМІ це використали як прецедент для реалізації ґендерної політики. На противагу цьому християнам було заборонено усиновляти дітей з причини, що вони не прийняли цю ґендерну політику.

-         Німеччина: В рамках толерантності до сексуальних меншин були відкриті «доми розпусти» для зоофілів (2012). Проти цього збочення протестувала не Католицька Церква, але захисники тварин!

До закордонних паспортів та інших особистих документів німці вже мають право внести зміну, що вони не є ані жінкою, ані чоловіком, але т.зв. інша стать.

-         Голландія: Це перша країна світу, у якій від 1 березня 2012р. починають діяти мобільні спец-команди, які будуть проводити евтаназії в домашніх умовах (повідомила голландська асоціація евтаназіологів). Очікується, що кількість таким чином вбитих людей буде –2700 за рік, тобто практично 10 осіб за один робочий день, якщо команда не буде працювати в позаурочний час. Евтаназію проводять так, що вводять сильну седативну речовину, яка пацієнта введе в кому, а потім застосують речовину для припинення дихання, що спричиняє смерть. Пригадуємо, що в Бельгії з 248 опитаних медсестер 120 зізналися, що евтаназія була проведена без відома хворого, тобто йшлося про вбивство. Евтаназію також узаконила Німеччина, а ПАРЄ в своїй резолюції 1763 зобов’язала всі країни, не лише ЄС, але й Україну і Росію, до потенційного узаконення евтаназії. Невдовзі ПАРЄ долучить її до якогось українського закону про медицину постскриптумом, який говорить, що цей закон необхідно висвітлювати відповідно до міжнародних договорів. Це є підступна і демонська політика окупації народів і їх повільний геноцид.

-         Ювенальна юстиція забирає дітей від батьків без подання реальної вини, без суду і без можливості кудись апелювати. В Україні вона маскується під впровадженням кримінальної юстиції щодо неповнолітніх. Ця т.зв. Паризька модель, яка сьогодні нав’язується Україні, у Франції має на совісті 2 мільйони дітей-сиріт. Причиною відбирання дітей були не кримінальні злочини неповнолітніх, але в 90% причиною була «задушлива материнська любов» (напр.: російська актриса Наталія Захарова). В Німеччині в 2009 р. було відібрано 70 тис. дітей. Колишній міністр внутрішніх справ Італії Р.Мароні визнав, що в Італії пропало безвісти загалом 9802 дітей, яких забрали у батьків, 8080 з них були чужинцями. З 1260 російських дітей, вивезених до Італії, міліція знайшла лише 5. Міністр сказав, що ці продані діти є «золотим дном» для торговців людськими органами.

-         Пригадуємо, що через гомосексуалізм найбільше поширюється СНІД. (В США 70% носіїв СНІДу і гепатиту В є гомосексуалісти; 50% всіх вбивств в Нью Йорку, 30 тис. зґвалтованих дітей в Лос-Анджелесі мають на совісті гомосексуалісти). Ніхто не сміє боронитися, бо буде названий ксенофобом, який стигматизує і травматизує гомосексуалістів. Ще гіршу гомо-політику, ніж США, проводить ЄС. Йдеться про свідому моральну і фізичну ліквідацію Європи. Те, що сьогодні роблять з дітьми – це злочини проти людяності, гірші, ніж ті, які були засуджені в Нюрнбергу.

-         Що стосується економіки ЄС, то відлякуючим прикладом в даний час є Греція, яка проходить глибоку економічну кризу. Там настав навіть голод і деякі сім’ї не можуть прогодувати своїх дітей.

 

Дорогі студенти і усі українські громадяни, усвідомте собі, що бажати сьогодні вступу в ЄС, означає свідомо зрадити Бога, всі моральні цінності і власний народ. Країни, які 10 років тому вступали в ЄС, мали меншу провину, оскільки не бачили згубних плодів ідеології ЄС. Ви в теперішній час не смієте закривати очі й вуха, щоб не чути правду. Якщо хтось так робить, то є людиною безвідповідальною, яку колись буде судити народ і Бог.

Хорватія маніфестує проти вступу в ЄС і на публічних плакатах називає ЄС диявольською системою. Англійці також говорять про сатанізацію Англії, угорці привселюдно спалюють прапори ЄС, в Греції є голод і постійні маніфестації…

Багато високих посадовців в українських міністерствах за допомогою фінансової і політичної корупції просовують ідеологію гомосексуалізму та ювенальну юстицію. Тим самим вони допускаються зради Батьківщині і народу. Стратеги ЄС хочуть і чемпіонат з футболу Євро 2012 використати для пролому морального розкладу, а одночасно для отримання ключових позицій на політичній арені з метою анексії України в ЄС. Цими днями проходить тихий і скритий переворот, який має завершитись «зміною», де-факто ліквідацією існуючої Конституції. Конституція є останнім опорним пунктом для збереження моральних і духовних цінностей народу. Зі втратою моральних цінностей пов’язана втрата совісті і правдивої самокритики і приходить демонський егоїзм, цинізм та узаконення злочинності.    

Екс-глава УГКЦ кард. Гузар є прихильником анексії України в ЄС. Ні разу він не подав правдивої інформації про небезпеку гомосексуалізму, ювенальної юстиції, ґендерної шизофренії і сексуального антивиховання, а це все належить до т.зв. євростандартів. Його пропаганда гомосексуалізму є бунтом проти Бога, Божих законів і проти українського народу (див. «Бесіди…» ст. 67). Також церковники: Шевчук, Возьняк, Ґудзяк, Український Католицький Університет (УКУ) не перестерігають українську громадськість. Якби ієрархія УГКЦ правдиво інформувала про небезпеку ювенальної юстиції, яка забирає дітей без реальної вини, то люди могли би спастися від дороги до самознищення.

Правовірні католики борються за охорону дітей і проти гомосексуалізму. Зрадницьке духовенство вважає себе слугами Божими, однак вони ліквідують голос сумління народу і обманюють людей. Свідченням їх лживої демагогії є т.зв. пастирські листи, в яких правовірних католиків вони називають небезпечною сектою. Це є до неба волаюча брехня і гріх проти Святого Духа!

В цей критичний момент Візантійський Католицький Патріархат привселюдно і ясно виступає з пересторогою для всіх українців, передусім студентів: Не дозвольте, щоб з України стала колонія ЄС і клоака моральних збочень з її піратською ювенальною юстицією, яка забирає дітей в люблячих батьків!

Дорогі студенти, йдеться передусім про вас і ваше майбутнє!

1.      Мусите пробудитися і цими днями маніфестувати за недоторканість Конституції! Потрібно зупинити процес змін в законодавстві, який веде до морального, духовного і фізичного геноциду України.

2.      Пишіть листи протесту Президенту, владі, депутатам Верховної Ради: проти ювенальної юстиції, проти впровадження служби пробації, проти ґендерної шизофренії, проти ідеології гомосексуалізму.

3.      З вірою моліться до Бога за спасіння України від запланованого самогеноциду.

 

За Бога і за Україну!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

 

 Львів, 1.03.2012
Категорія: Світова деградація | Додав: Lord_Faust (06.03.2012) | Автор: Візантійський Католицький Патріарха
Переглядів: 954 | Теги: толерантність, збочення, ЄС, україна, евтаназія, наркотики, гомосексуалізм, ювенальна юстиція | Рейтинг: 0.0/0
Bookmark and Share

©2008-2010. УНК.