Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Екологія [9]
Політика [53]
Псевдосвята [13]
Мовне питання [25]
Історія і традиції [22]
Псевдонаціоналісти [24]
Світова деградація [34]
Лібералізм, демократія, толерастія
Українська деградація [39]
етноцид та зомбування
Інформаційна безпека [22]
Сепаратизм і 5 колона [35]
Книги,фільми і музика [26]
S2 Омега
Пошук
Головна » Статті » Мовне питання

Кому язика? Свіженький, з лапшою!

"Український народ благоденствує. Нічого матеріального вже не потрібно українцям.
 Але є одна проблема, яка мучить кожного нормального громадянина - звіряча українізація, пригнічення всього російського - і це мучить їхні душі і вдень і вночі, не дає насолодитися райським життям, яке збудувала для них влада. Тож чи не пора знову спробувати вирвати цих бідолах з-під гніту українського націоналізму?.."
Мабуть приблизно такі думки вирують у головах авторів "Закону про засади державної мовної політики", який не що інше як відхилений "Закон про мови", але з вичеркнутими словами "російська мова" (хоча не зовсім - просто тепер цих словосполучень всього 9 замість 51) та переписаною обкладинкою. І звичайно вони праві - адже всі, від прибиральниць до охоронців розмовляють російською. Та й навіть селяни, що приїхали в місто заробити копійчину теж намагаються говорити російською. І дарма, що росіян "російська" українців лише смішить - нас же смішить українська Азарова, тож ми квити. Тепер все що залишилось зробити для повного задоволення українців - це ввести російську другою державною. І щоб надійніше - то російську введуть обов’язковою всюди, де нарахують 10% російськомовних. А так як рахуватимуть спеціалісти, виховані Ківаловим - можна впевнено вчити російську навіть у Львові й Тернополі - адже саме нею звернуться до Вас міліціонери чи охоронці, якщо Ви не встигнете перейти на російську в їх присутньості.
Знайте - Ваша інтелігентна від розумової праці пика не дає Вам права пригнічувати російськомовних громадян! Відтепер їх права захищені державою! Адже саме завдяки їм наша держава процвітає, саме вони своєю твердою волею змушують одних злодюг судити інших коррупціонерів - і всі від того отримують задоволення: чи то від почуття звершеної справедливості, чи то від можливості безкарно проти чогось протестувати.
 А тепер без скепсису.
 Невже горлопани з кожної з сторін посліпли? Чи може їм справді так гарно живеться, що залишилось лиш ввести 2 державну мову - російську?
 Розчарую - нема у держави коштів на це.
 Звідки взяти грошей на переклад, друк, транспортування, оплату додаткової праці повязаної з обов’язковим забезпеченням російськомовними бланками майже всієї України? Та й тепер багато де українських бланків навіть не знайти, в держструктурах нема грошей на звичайний папір - яка ще російська мова?
 Хоча...
Політтехнології розраховані на маси, на електорат. Тому вони й діють, поки голодний, босий та напівголий лохотрат гризе один одному горлянку...
 Головне - аби погода гарна була. Щоб нічого не заважало милуватись краєвидом з вертольота.


Джерело: http://ua-analitic.blogspot.com/2011/10/blog-post.html
Категорія: Мовне питання | Додав: unk (04.10.2011) | Автор: UАналітика
Переглядів: 536 | Теги: державна, Закон «Про мови», мова, російська, Українська | Рейтинг: 0.0/0
Bookmark and Share

©2008-2010. УНК.