Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Екологія [9]
Політика [53]
Псевдосвята [13]
Мовне питання [25]
Історія і традиції [22]
Псевдонаціоналісти [24]
Світова деградація [34]
Лібералізм, демократія, толерастія
Українська деградація [39]
етноцид та зомбування
Інформаційна безпека [22]
Сепаратизм і 5 колона [35]
Книги,фільми і музика [26]
S2 Омега
Пошук
Головна » Статті » Інформаційна безпека

У ЦРУ визнали, що пильно слідкують за дописувачами соціальних мереж
Центральне розвідувальне управління США (ЦРУ) відстежує події у світі через мікроблоги типу Twitter, соціальну мережу Facebook і її аналоги. Така інформація міститься в ексклюзивному інтерв’ю Associated Press Дага Накіна — глави Центру аналізу відкритої інформації спеціального підрозділу ЦРУ.

  За його словами, щодня співробітники Центру переглядають величезні обсяги інформації, що знаходяться у відкритому доступі у всесвітній павутині, і на основі отриманих даних складають доповідь для президента США Барака Обами. Так, наприклад, щодня видно до 5 тис. повідомлень в Twitter. Крім того, аналітики проводять огляд преси і телебачення, слідкують за соціальними мережами і блогами, а також випусками радіостанцій.

 За словами Накіна Центр аналізу відкритої інформації був створений після рекомендації Комісії з подій 11 вересня 2001 року зосередитися на боротьбі з тероризмом і протидіяти його поширенню. Завдяки діям декількох сотень співробітників центру у Білий дім надходять доповіді, що містять огляди громадської думки в світі, а також прогнози можливих терактів, повстань та інших безладів.

 Зараз основна увага ЦРУ зосереджена на аналізі соціальних ресурсів. Такий пріоритет було задано після «Зеленої революції» в Ірані в 2009 році, яка почалася після офіційного оголошення підсумків президентських виборів — перемоги Махмуда Ахмадінежада. Тоді завдяки закликам, що швидко поширилися в інтернеті, прибічники його опонента вийшли на демонстрації, внаслідок чого владі довелося закрити доступ до соціальних мереж.

 Значну роль соціальні мережі зіграли і у відстежуванні громадської думки про усунення терориста №1 Усами бін Ладена. Так влада США змогла дізнатися, в яких країнах їх операцію засудили (як відзначається, серед них, судячи з повідомлень в Twitter, виявився Китай).

 На думку Накіна, наступне покоління соціальних мереж запропонує користувачам більш строгу політику безпеки, і інформація, що зараз знаходиться в мережі у відкритому доступі, буде доступна тільки за підпискою. Такі мережі першими стали використовувати члени руху «Талібан». Проте Накін упевнений, що його колеги зможуть адаптуватися до подібних змін точно так, як і адаптується супротивник.

 Нагадаємо, повідомлення з погрозами були опубліковані на сторінці Білого дому в соціальній мережі Facebook у річницю терористичної атаки, що сталася 11 вересня 2001 року.

Джерело: http://www.ut.net.ua/News/34709
Категорія: Інформаційна безпека | Додав: unk (07.11.2011) | Автор: УТ
Переглядів: 556 | Теги: соціальна мережаЦРУTwitterстеженняF | Рейтинг: 0.0/0
Bookmark and Share

©2008-2010. УНК.