Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Екологія [9]
Політика [53]
Псевдосвята [13]
Мовне питання [25]
Історія і традиції [22]
Псевдонаціоналісти [24]
Світова деградація [34]
Лібералізм, демократія, толерастія
Українська деградація [39]
етноцид та зомбування
Інформаційна безпека [22]
Сепаратизм і 5 колона [35]
Книги,фільми і музика [26]
S2 Омега
Пошук
Головна » Статті » Світова деградація

Дещо восьмиберезневе…

Пропонуємо читачам переклад статті з сайту "Эхо Москвы” адресованої російським жінкам. Для українських жінок вона теж буде достатньо близька.


У зв’язку з міжнародним жіночим днем я хочу повідомити вам наступне: у тому, що сталося з Росією і з усіма нами 4 березня цього року, і весь ланцюг подій, які цьому передувала і до цього привели, в усьому цьому винні наші російські жінки.
 Для того щоб пояснити як я до цього прийшов потрібно почати здалеку.

 У 1945 році закінчилася найкривавіша війна в історії людства.
 Для Росії вона означала втрату приблизно третини чоловічого населення. Це були, як правило, чоловіки дітородного віку, причому найсильніші, найхоробріші, найчесніші. Цвіт нації.
 Отже, нація, втративши свій цвіт, надала своїм жінкам (які і так тягли на собі країну всю війну) можливість мати чоловіка з того, що залишилося: з інвалідів, тилових щурів, вертухаїв, смершівців, тринадцятирічних підлітків, дряхлих стариганів і т.д . Демобілізований здоровий чоловік був такою рідкістю, що на нього йшло справжнє полювання. У цьому полюванні жінки були готові на все: на дармоїдство і п’янку «улюбленого» чоловіка. На його егоїзм і небажання будувати сім’ю, займатися дітьми або заробляти гроші. На брехню та нескінченні зради з такими ж нещасними як вона. На побої і приниження її гідності.

 Сам інститут сім’ї в селянській, по суті, країні повністю втратив свій первісний зміст.
 Чоловік перетворився на легковажного, безвідповідального стрибунця. В ліниве, вічно п’яне бидло, з хріном наперевагу. А жінка стала робочою конячкою на якій тримається все: сім’я, колгосп (завод), діти, домашнє господарство. Та ще вночі будь люб’язна підмахни йому (пахне горілкою і чужими дешевими духами) якось бадьоріше, а то він, не приведи Господи, піде до іншої – от вони в черзі стоять.

 Хлопчики, які виросли в такій атмосфері вже не сприймали дівчинку як Прекрасну даму.
 Носити портфель стало принизливо, доглядати, дарувати квіти, писати вірші – все це досить швидко зникло, залишилося в довоєнних фільмах. Стало модно лихословити при жінках, принижувати їх непристойними коментарями в спину, вголос обговорювати їх ноги, груди, сідниці, публічно розповідати про свої амурні досягнення, вголос порівнювати дівчаток між собою.

 Ставши трохи старшими ці юнаки почали спізнюватися на побачення зі своїми подружками на 3 год., навмисно демонструвати їм свою зневагу, а взявши в дружини основну свою доблесть бачили в тому, що вони з ними не розлучаються.
 Так прямо і говорять один одному: так я її вже не трахаю років п’ять! Нехай скаже спасибі, що взагалі ще з нею живу. А все тому, що я – благородна людина.

 Дівчата, взявши приклад зі своїх нещасних матерів вважали, що так і треба, не дивлячись на те, що диспропорція між чоловіками і жінками вже практично зникла.
 Терпляче зносили всі ці приниження, і навіть регулярні побої. Лежачий на дивані п’яний скарб сприймався як норма: ну не повезло людині в житті – начальство його не любить. Стало вважатися, що якщо голова сім’ї замість того, щоб провести час зі своєю дружиною стирчить всі вихідні у гаражі (на риболовлі), то такій жінці пощастило: дивись – не п’є і не гуляє. А на цій самій риболовлі (в гаражі) цей дядько вже своєму синові вселяє: бабам волю давати не можна. Їх розпустиш, потім гріха не оберешся. Якщо що, так і по мордасам не зайве. Вони цю мову добре розуміють.

 З плином часу російські чоловіки втратили головне, що уособлює чоловік: мужність, благородство, честь і гідність.
 Ставши безчесними вони легко брешуть і обманюють інших. Втративши мужність – вони бояться відкрито битися з ворогом, вважаючи за краще діяти нишком. Втративши гідність, вони перетворилися з працівників у рвачів, які тільки й норовлять стягнути все, що погано лежить. А втративши благородство, вони перестали поважати своїх противників і не можуть тепер розраховувати на повагу у відповідь.

 Як тільки у російських жінок з’явився вибір вони з подивом виявили, що може бути і по-іншому.
 Лавиноподібне зростання шлюбів з іноземцями або просто з чоловіками іншої нації – це характерна прикмета часу. Російський чоловік не витримує порівняння ні з ким: ні з чеченцем, ні з китайцем, ні з американцем, ні з євреєм. Характерна статистика шлюбів в прикордонних з Китаєм регіонах Росії – це ж вирок російському чоловікові!

 Поїздивши по світу і подивившись на інші народи я можу з упевненістю сказати: ніде, ні в яких землях немає такого скотинячого ставлення до жінки як у Росії.
 Скрізь: на Сході, на Заході, в ісламському світі – жінку бережуть, її поважають, їй допомагають, її люблять.

 Все в природі взаємопов’язано: позбувшись від необхідності брати участь у конкуренції за жінку російський чоловік деградував і перетворився в малоцікаве сміття цивілізації – в самозакоханого, образливого, боязливого покидька.
 Навпаки, беручи участь в жорстокій конкуренції за чоловіка російська жінка перетворилася на щось абсолютно чарівне.

 І тепер я можу сказати це твердо, на підставі своїх власних спостережень: російська чоловік – наймерзенніший, найогидніший і найнікчемніший тип чоловіка на Землі.
 Російська ж жінка – найкрасивіша і найбажаніша жінка з усіх. «Більш кращої» – я бачив.

 Отже, повертаючись до початку моєї статті я можу сказати, що російська влада в її нинішньому вигляді є продукт деградації російського чоловіка.
 Російська влада брехлива і бридка – тому, що брехливі і гидкі чоловіки, які її уособлюють. Російська влада підступна і безчесна – тому, що підступні і безчесні чоловіки, які її формують. Російська влада тупа і бридка – тому, що тупі і мерзенні чоловіки, які її обирають.
 А хто винен у тому, що ми стали такими? Наші жінки. Більше нікому.

 Таким чином, що може нас вилікувати?
 Тільки одне: любов! Жінки! Милі російські жінки! Кращі в світі! Найкрасивіші! Найбільш терплячі! Найбільш пристрасні і бажані!

 Не давайте покидькам!
 Не водіться з ними! Говоріть їм прямо, що вони бридкі й огидні. Навіть якщо це російські чоловіки. Любіть тільки благородних, мужніх, добрих, працьовитих, дбайливих і чесних. Навіть якщо це китаєць чи зулус.

 Пам’ятайте, що навіть найгірша із вас краща за багатьох китаянок і зулусок.
 Адже ви продукт жорстокої конкуренції. І якщо раніше у вас не було можливості знайти собі чоловіка крім як удома, то тепер весь світ для вас відкритий: дерзайте, не дивіться на цю п’яну харю з сусіднього під’їзду. Нехай він спивається, це вже не ваша турбота. Дайте нам дітей від справжніх чоловіків. І тоді ми будемо врятовані.

 Російські жінки!
 У ваших руках (і не тільки в руках) порятунок Росії.

Блог Альфреда Коха


Джерело: http://www.livetoday.org.ua/suspilstvo/descho-vosmyberezneve/
Категорія: Світова деградація | Додав: Lord_Faust (09.03.2012)
Переглядів: 1394 | Теги: сім'я, війна, Росія, деградація, влада, бидло, жінки, Чоловіки, Ставлення | Рейтинг: 0.0/0
Bookmark and Share

©2008-2010. УНК.