Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Діяльність [56]
Оголошення [4]
S2 Омега
Пошук
Головна » 2010 » Квітень » 24 » Без Москви. Без зрадників. Без Януковича
14:53
Без Москви. Без зрадників. Без Януковича

В ці нелегкі часи для України, ми як ніколи маємо бути на сторожі нашої незалежності. Хай наші можливості поки обмежені, але мовчати не можна. Тому УНК закликає підтримати національний рух опору проти діючої влади, на чолі з В. Януковичем.

23 квітня у Львові створено Комітет захисту держави. До нього увійшли представники обласних осередків патріотичних політичних партій, громадських організацій, студентства. Координатором Комітету захисту держави став народний депутат України Андрій Парубій. Політичні сили та громадські організації, які увійшли до Комітету захисту держави, звертаються до свого київського керівництва з вимогою терміново створити  подібний єдиний всеукраїнський комітет.

Комітет захисту держави прийняв рішення: 25 квітня, у неділю, о 14:00 провести віче біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові під гаслом „Державу захисти ти!”. Заради єднання усіх патріотичних сил, захід пройде виключно під державними прапорами, без використання партійної символіки. На віче запрошуються усі патріоти, активність кожного громадянина у цей визначальний момент може стати вирішальною.

26 квітня, у понеділок, організовується масовий виїзд активістів до Києва, щоби прийняти участь у масових протестних акціях.

27 квітня, у вівторок, у Києві відбудеться пікетування Верховної Ради з метою не допустити ратифікації угоди щодо продовження перебування Чорноморського флоту на території суверенної України.

Гасла:

Януковичу – імпічмент!

Флот Росії – геть з України!

табачників – на смітник історії!

Координати Прес-центру Комітету захисту держави

067 670 16 76 , komitetlviv@gmail.com

Депутати Львівської обласної та ряду районних і міських рад області запланували провести у вівторок позачергові виїздні сесії відповідних рад у вівторок під стінами Верховної ради України.

ДЕРЖАВУ ЗАХИСТИ ТИ !

 УКРАЇНЦІ!

Продовживши перебування російського флоту, Янукович знищує нашу Незалежність.

Він здає Україну Росії!

НЕ ДОПУСТИМО ратифікації ЗРАДИ Верховною Радою!

Ти маєш гідність. Ти маєш силу. Нас - мільйони. Ми будемо жити вільно у вільній Державі!

Без Москви. Без зрадників. Без Януковича.
Категорія: Діяльність | Переглядів: 943 | Додав: unk | Теги: Янукович, проти, УНК, мітинг | Рейтинг: 0.0/0
Bookmark and Share

©2008-2010. УНК.