Український Національний Комітет

Діяльність(2007-2010)
Захиститись Бути здоровим Саморозвиватись Відпочивати Побутове
Зображення Файли Статті
Партія Контреліта
Категорії
Українські книги [11]
Гумор(приколи) [8]
Українізатори [6]
Програми українською [10]
Відео та фільми [6]
Ігри українською [4]
Українська музика [14]
S2 Омега
Пошук
Головна » Файли » Програми українською

Zillya! Антивірус - безкоштовний український антивірус
[ · Викачати видалено () ] 02.04.2011, 22:30

- Zillya! Internet Security
- Zillya! Антивірус
(безкоштовний український антивірус, який гарантує комплексний захист від шкідливого ПЗ)
- Zillya! Антивірус для бізнесу
(Надійний захист, переваги в налаштуваннях та використанні продукту для корпоративних користувачів)
- Zillya! LiveCD
(Розроблений спеціально для випадків, коли операційна система користувача пошкоджена зловмисним ПЗ і вже нездатна коректно працювати або взагалі не завантажується.)
- Zillya! Web-Інспектор
(Зручне рішення для підвищення ефективності роботи співробітників)

Що таке Zillya!

Команда Zillya – це вітчизняна команда професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, електронної комерції та супутніх послуг. Розробка антивірусного програмного забезпечення для домашніх та корпоративних користувачів є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності.

Компанія довгий час працювала з іноземними партнерами та має велику кількість успішно реалізованих проектів для країн Європи та Америки. Команда Zillya розробила та випустила багато продуктів різноманітного характеру. Але основним напрямком діяльності завжди залишалась розробка систем та рішень для безпеки користувача. Ми постійно вдосконалювали власні продукти, своєчасно реагували на потреби ринку, аналізували вірусну активність, оцінювали відгуки користувачів та проводили маркетингові дослідження. Завдяки професійній багаторічній роботі нашої команди, ми пропонуємо Вам якісний, простий, ефективний та надійний програмний продукт.

СЬОГОДНІ команда Zillya прагне розвиватись на українському ринку програмного забезпечення, спираючись на власний багаторічний досвід у розробці та впровадженні програмних проектів. Саме зараз наші зусилля спрямовані на те, щоб надавати українським споживачам україномовне програмне забезпечення - сучасне, якісне та надійне. Ми прагнемо створювати продукти, якими б у першу чергу були задоволені наші клієнти, і якими б пишалися ми самі.

Ми пропонуємо українському споживачеві програмні продукти найвищої якості та надаємо широкий спектр послуг, серед яких:
Розробка, впровадження та підтримка власного антивірусного продукту Zillya! Антивірус
Технічна підтримка власних продуктів
Послуги корпоративним клієнтам (діагностика мережі замовника, консультації спеціалістів, підтримка та запровадження системи безпеки)

Місія проекту

Команда Zillya! вбачає свою місію у створенні усіх умов для того, щоб українці використовували українське програмне забезпечення.

Наразі, на території України не існує жодної компанії, що займається розробкою програмного забезпечення для українських споживачів: домашніх користувачів та малого-середнього бізнесу. При цьому ринок програмного забезпечення в Україні безумовно існує. Підтвердженням цього є софтверні іноземні компанії, що вже усвідомлюють потенціал українського ринку і відкривають у нас свої представництва. Ми прагнемо створити ринок українського програмного забезпечення. Довести, що українські ІТ-спеціалісти можуть не лише працювати на західні компанії і продавати свої знання (отримані, до речі, в українських навчальних закладах), а й створювати власні продукти, для своїх співвітчизників.

Культура використання ліцензійного програмного забезпечення в Україні ще тільки формується. Проте вже на стадії формування ми бачимо необхідним знайомити користувачів саме з українським програмним забезпеченням. Безкоштовне розповсюдження Zillya! Антивірус дозволяє досягти використання українцями національного продукту (завдяки ціновій конкурентній перевазі). Активна співпраця з малим та середнім бізнесом дозволяє заробляти кошти на розвиток українського програмного забезпечення та робити свій внесок і добробут усієї країни.

Ми очікуємо, що українські ІТ-спеціалісти (розробники, тестувальники, менеджери продуктів, менеджери з якості тощо) завдяки нашому досвіду оцінять потенціал вітчизняних споживачів та поповнять лави виробників саме українського програмного забезпечення.

Усі зароблені кошти ми направляємо на розвиток проекту та українського програмного забезпечення в цілому. Ми впевнені, що саме така, багатовекторна і соціальна стратегія, сприятиме виходу й розвитку інших українських програмних продуктів (як для домашніх користувачів, так і для бізнесу).

Команда Zillya! має план розвитку ринку національного програмного забезпечення. Він включає в себе нові проекти та продукти, маркетингові рішення і різноманітні соціальні програми. Тому ми запрошуємо ІТ-спеціалістів приєднатись до реалізації цього плану.

ЗАВАНТАЖИТИ З ОФІЦІЙНОГО САЙТУ
Категорія: Програми українською | Додав: unk | Теги: українське, антивірус
Переглядів: 1826 | Завантажень: 266 | Рейтинг: 1.0/1

©2008-2010. УНК.